Sea Resort

Sea Resort, Itálie, Palmová riviéra, Abruzzo, Silvi Marina, 16.9.2017, Bez stravy
Sea Resort
Termín:
16.9. – 23.9.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:109982070
2 160 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Rezidence Sea Resort
Kategorie hotelu: ***
Ubytování
rezidence Elena poskytuje ubytování bez stravy ve studiích a apartmánech pro 2 až 6 osob. Studio MONO2: jednopokojové studio s dvoulůžkem, kuchyňským koutem s mikrovlnnou troubou a dvouvařičem, vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), balkon. Studio MONO3: jednopokojové studio s dvoulůžkem, rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem s mikrovlnnou troubou a dvouvařičem, vlastní sociální zařízení, balkon. Apartmán BILO4: dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvě vlastní sociální zařízení, balkon. Apartmán TRILO6: ložnice s dvoulůžkem, ložnice se dvěma lůžky, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňským koutem, tři vlastní sociální zařízení, balkon. Do žádného apartmánu nelze dodat přistýlka. Ve studiích MONO3 a apartmánech TRILO6 je možná klimatizace za příplatek.
Poloha
Itálie, Silvi Marina; moderní rezidence leží v centru letoviska Silvi Marina, v jedné z uliček ležících kolmo na hlavní promenádu, jen 80 m od vlastní pláže. I přes svou polohu v centru není rezidence tolik zasažena ruchem města.
Sport a zábava
díky svému zázemí je rezidence vhodná pro páry, rodiny s dětmi i pro sportovně založené skupiny a jednotlivce; koupání - bazén a blízká pláž; kolektivní sporty - plážový volejbal, aerobic (terasa); vodní sporty v letovisku - vodní lyže, potápění, plachtění, windsurfing, vodní pólo, půjčovny šlapadel; procházky po promenádě, jogging, jízda na kole, jízda na koni, tenis, golf, výlety do okolí (Národní chráněný park Abruzzo); společenské vyžití: široká nabídka dobrého jídla a pití v restauraci v rezidenci a v okolních pizzeriích, kavárnách, večerní zábava v místních barech. V blízkosti rezidence se konají každou neděli menší trhy a v období červenec-srpen je otevřen nedaleký lunapark.
Název
Rezidence Sea Resort
Vybavení
vlastní recepce, výtah, restaurace, panoramatická terasa s vířivkou (vířivka je funkční v období 10.6. - 8.9.2017, koupací čepice nutná, dětem do 12 let vstup nedoporučen), pračka ve společných prostorách za poplatek, wi-fi připojení v celé rezidenci
Stravování
vlastní, možnost dokoupení polopenze (nutno objednat předem, platba na místě v Eurech) - snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 2 menu
Pláž
80m, vlastní soukromá pláž, s pozvolným vstupem do moře, díky kterému je vhodná pro děti. Plážový servis (slunečník + 2 polohovací křesílka v zadních řadách pláže) za příplatek 30 Eur v hlavní sezóně, nebo zdarma v období od 20.5. - 10.6.2017 a od 2.9.2017 do konce plážové sezony, kterou určuje majitel pláže a počasí (plážový servis v tomto období nelze garantovat).
Doprava
vlastní, autobusová.
Cena zahrnuje
ubytování bez stravy dle typu a obsazenosti na 7 nocí; wi-fi připojení; spotřebu energie a vody; závěrečný úklid; pojištění CK.
Příplatky
autobusová doprava 2.600,- Kč / osoba; příplatek za svozy a rozvozy v ČR.
Příplatky placené na místě
Povinné příplatky placené na místě: zápisné 10 Eur / studio MONO / pobyt, 15 Eur / apartmán BILO / pobyt, 20 Eur / apartmán TRILO / pobyt. Ostatní příplatky placené na místě (na vyžádání předem): klimatizace 35 Eur / týden (pouze MONO3 a TRILO6), povlečení 10 Eur / osoba / pobyt, ručníky 5 Eur / osoba / pobyt; vratná kauce 100 Eur / apartmán (pouze u skupin); plážový servis 30 Eur / týden, polopenze.
Výlety
Výlety do okolí: Národní chráněný park Abruzzo; Řím - světová metropole 200 km. Ostrovy Tremiti – jediné ostrovy ostrovy Jaderského moře, které patří Itálii; výlety lodí a příležitosti ke šnorchlování a potápění. Atri (údajně nejstarší město západní Itálie) a Silvi Alta - městečka vzdálená cca 15 km s typickou abruzzskou architekturou. Výlety do hor: Gran Sasso a Castelli - uvidíte divokou přírodu a nejvyšší část Apenin, kde se dostanete až pod nejvyšší vrchol - Corno Grande (2912 m n. m.).
Poznámka
rezidence nemá vlastní parkovací místa; 2x apartmán BILO4 pro handicapované klienty
Pořadatelem tohoto zájezdu je ROS.BR s.r.o., IČ 00575674.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK