Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Hotel Porto Plakias & Myrtis - Řecko - Řecko ostrovy - Kréta - Kréta jih - Plakias

Hotel Porto Plakias & Myrtis starstarstar

Hotel Porto Plakias & Myrtis
Doprava:
letecky
Letiště:
Ostrava
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Porto Plakias & Myrtis (Program Senior plus 55 dotované pobyty)
Ubytování
Hotel Porto Plakias - dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, disponují koupelnou (vířivá vana anebo masážní sprchový panel) s WC, telefonem, vysoušečem vlasů, klimatizací, TV-SAT, ledničkou, trezorem (za poplatek), a balkonem nebo terasou. Hotel Myrtis – dvoulůžkové pokoje s možností přístýlky (pouze pro dítě do 13 let), mají koupelnu s WC, vysoušeč vlasů, TV, klimatizaci, ledničku telefon, trezor (za poplatek) a balkon nebo terasu.
Poloha
Komplex skládající se ze dvou hotelů je vzdálen cca 200 m od pláže (lehátka a slunečníky za poplatek). Nejbližší nákupní možnosti, taverny a bary jsou vzdáleny cca 100 m od komplexu. Majitel obou hotelů vlastní i známou restauraci Kri-Kri u pláže.
Vybavení
Hotel Porto Plakias**** - vstupní hala s recepcí, Wi-Fi ve veřejných prostorách (zdarma), TV místnost, směnárna, střešní terasa s barem a malým bazénem s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky zdarma). Hotel Myrtis*** - vstupní hala s recepcí, bazén s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky zdarma), bar u bazénu, restaurace, terasa u bazénu, Wi-Fi v prostorech u recepce zdarma, internetový koutek (za poplatek).
Sport a zábava
Možnost fakultativních výletů, půjčení aut a motocyklů, turistiky v okolí, vodní sporty na pláži (za poplatek), občasné řecké večery s živou hudbou.

Žádné recenze pro tento hotel.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.