Club Baiadosol

Club Baiadosol, Itálie, Palmová riviéra, Marche, 16.9.2017, Bez stravy
Club Baiadosol
LM
Termín:
16.9. – 23.9.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:118884770
2 058 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Baiadosol
Ubytování

Všechny moderně a účelně zařízené klimatizované apartmány typu Bilo 4 se nachází v přízemí a mají obývací místnost s palandou a vybaveným kuchyňským koutem (lednice s mrazákem • sporák s troubou), ložnici s manželskou postelí (ložnice je oddělena od obývací místnosti látkovým závěsem - tudíž místnost nelze "napevno" uzavřít), koupelna se sprchovým koutem, WC a bidetem, soukromou verandu (12 m), TV/SAT, internet a video.

Dva apartmány jsou bezbarierové, některé apartmány mají výhled na moře.

Poloha

Tento velice oblíbený, prázdninový komplex BAIADOSOL je ideální místo pro strávení klidné, rodinné dovolené.

Jedná se o moc pěkný, uzavřený komplex, nacházející se přímo u moře, v letovisku Lido San Tommaso mezi městy Porto San Giorgio a Civitanova Marche (zde vede cyklostezka). V blízkosti komplexu se nachází pizzerie, jednou týdně majitelé organizují grilování pro klienty.

VÝHODY: PŘÍMO U PLÁŽE, BAZÉN, KLIMA, WI-FI, PLÁŽOVÝ SERVIS.

VELICE VHODNÉ PRO RODINY S DĚTMI (hřiště, prolézačky atd.)

Vybavení

Vybavení je uzpůsobené pro rodiny s dětmi - najdete zde obrovskou zahradu s dětskými skluzavkami, domečky, pískovištěm a prolízačkami. Dále bazén, venkovní gril, kola, slunečníky, lehátka, pingpongový stůl, volejbalové a fotbalové hřiště. Klienti si mohou zdarma vypůjčit trojkola a čtyřkola.

Klienti mohou využít pračku na žetony ve společných prostorách. K dispozici parkovací místo, plážový servis, jak na pláži, tak u bazénu a na zahradě. Připojení k internetu (zdarma na vyžádání).

V komplexu je k dispozici česky mluvící asistence.

Stravování

Vlastní.

Majitel rezidence nabízí možnost objednání typické italské snídaně (za poplatek, na vyžádání) a jednou týdně pořádá grilovací večer s neomezenou konzumací nealko nápojů.

Cena zahrnuje

nájem apartmánu/týden, spotřeby energií (spotřeba vody, plynu, elektrické energie), vstup do bazénu, klimatizaci, závěrečný úklid (klient musí zanechat uklizený kuchyňský kout), pobytovou taxu, 1 parkovací místo/apartmán, připojení k internetu, česky hovořící asistenci. Plážový servis (u bazénu, na zahradě a na pláži), jízdní kolo - klasické, jízdní kolo - trojkola a čtyřkola (vše zdarma na vyžádání).

Cena nezahrnuje

Fakultativní služby (na vyžádání, platba v CK(CA):

Prádelna: ve společných prostorách, na žetony
Povlečení: vlastní nebo 660 Kč za celý apartmán/týden.
Snídaně: 50 Kč za osobu a den - servírovaná snídaně (džus + kapučíno či káva či horká čokoláda či mléko + italský croissant či typické italské sušenky).

Večeře (1 x týdně): grilované maso vč. neomezené konzumace nealko nápojů či 0,5 l vína: 335 Kč/dospělá osoba, 170 Kč/dítě do 12 let.

VRATNÁ KAUCE: 100 €/apartmán.

Doprava

VLASTNÍ DOPRAVA: Na Vaše přání zajistíme tranzitní ubytování v severní a střední Itálii.

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA:
Cena zpáteční jízdenky: 2.790,- Kč/osoba.
Doprava je zajišťována autobusy zahraniční výroby s toaletou, videem, občerstvením (teplé i studené nápoje).

Základní nástupní místa: Praha, Benešov, Brno, Č. Budějovice, Dobříš, Jihlava, Mikulov, Písek, Příbram, Tábor.
Ostatní nástupní místa z celé ČR za příplatek, info viz. doplňkové služby doprava.

Odjezd z ČR je vždy v pátek v poledních hodinách, příjezd do Itálie v sobotu dopoledne. Odjezdy z jiných než základních nástupních míst jsou řešeny svozem klientů (osobní auto, tranzit, veřejná linková doprava). Stejně je řešen rozvoz klientů do jednotlivých výstupních míst. Trasy svozů a rozvozů mohou být při některých odjezdech vzájemně kombinovány. Svozové trasy jsou zajištěny při min. počtu 8 klientů (v případě méně než 8 klientů, možnost přesunutí do jiného nástupního místa).

Cena zahrnuje: přepravu jedné osoby (každá osoba musí mít vlastní sedačku) přepravu 1 příručního zavazadla o hmotnosti 5 kg a 1 zavazadla do 20 kg v zavazadlovém prostoru. Přeprava zvířat není možná.

Zavazadlo navíc (po dohodě): 300,-Kč.

Pořadatelem tohoto zájezdu je APULIA IN s.r.o., IČ 28426835.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK